wemba
Biuro Programu WEMBA
Szkoła Główna Handlowa
ul. Rakowiecka 24, pok. 104
02–521 Warszawa
tel./fax +48 22 849 5374
tel. +48 22 849 9733
+48 22 564 9770..9773
http://wemba.edu.pl

Informator (1,5MB pdf)

Wykładowcy (0,8MB pdf)

in English »
Witamy w serwisie programu Warsaw Executive MBA, studiów menedżerskich, prowadzonych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz Uniwersytet Minnesoty, USA.

Uprzejmie informujemy, że w związku z zamknięciem programu WEMBA nie będziemy prowadzić rekrutacji do kolejnych edycji.

Program zajęć

Konstrukcja programu opiera się na klasycznym amerykańskim programie MBA. Studia trwają 18 miesięcy i są realizowane w ciągu czterech semestrów. Podczas trzech pierwszych semestrów słuchacze poznają podstawowe zagadnienia z dziedziny zarządzania. Czwarty semestr przeznaczony jest na specjalizację i udział w programie International Residency (Virtual Team Project). Wiecej »

Organizacja studiów

Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, przez trzy weekendy w miesiącu. Prowadzone są po angielsku. Studia można zawiesić i ukończyć je w ciągu 5 lat od daty rozpoczęcia programu. Komunikację pomiędzy wykładowcami, studentami, absolwentami i pracownikami Biura Programu WEMBA ułatwia system internetowy Memento. Więcej »

Dyplom MBA

Absolwenci programu otrzymują uznawany na całym świecie dyplom MBA Uniwersytetu Minnesoty. Taki sam dyplom uzyskują studenci programu MBA, kończący studia w Stanach Zjednoczonych. Więcej »

Virtual Team Project

Studenci programu WEMBA pracują nad projektami biznesowymi wspólnie ze studentami trzech innych programów Executive MBA, prowadzonych przez Uniwersytet Minnesoty w Chinach, Austrii i USA. Zwieńczeniem trwającej kilka miesięcy pracy w „wirtualnych zespołach” jest wspólna sesja w Minneapolis w stanie Minnesota podczas tzw. International Residency.

Stowarzyszenie absolwentów

Od 1996 roku działa stowarzyszenie absolwentów programu WEMBA, Stowarzyszenie WEMBA, będące warszawską filią stowarzyszenia absolwentów Carlson School of Management – szkoły biznesu Uniwersytetu Minnesoty. Więcej »